«Життя прожити – не поле перейти»

DSCN8881Доброю традицією стали привітання довгожителів нашого району. Так, у ці дні святкує 90-у річницю із дня народження Дмитро Хмара, а з ним радіє і вся його родина.

З вітаннями та подарунками до оселі ювіляра 21 серпня завітав голова Хустської районної ради Василь Губаль, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Дулкай, голова ради ветеранів Хустщини Іван Білич та сільський голова Іван Шоля. За активну участь у роботі з ветеранами, вихованні підростаючого покоління та з нагоди 90- річчя від Дня народження учаснику Великої Вітчизняної війни було вручено спільну грамоту райдержадміністрації та районної ради, а також вітальну листівку. Вони побажали ювіляру доброго здоров’я, радості та Божої благодаті.

Він у свою чергу з радістю на обличчі зустрічав гостей. Дмитру Івановичу було приємно, що влада району не забуває про старших людей, пам’ятає тих, які ризикували своїм життям заради миру на землі.DSCN8892

Однак, згадуючи про війну, каже, що люди, які пережили це, не зможуть забути тих подій ніколи. Зараз найголовніше, аби всі жили в радості та мирі. Ось так згадує про своє важке минуле 90- річний ювіляр.

Ювіляр щиро дякує Богові за кожен прожитий день, тішиться онуками та правнуками, а проводжаючи гостей, бажає: «Дай, Боже, всім здоров’я».

Вручено було цього дня грамоту ще одній жительці Н. Селища, але нагодою стала зовсім інша подія. Зазначимо, що цього року минає 70 літ відтоді, як з Московського аеродрому здійснився військово-транспортний літак  «Дуглас», на борту якого були сім розвідників розвідгрупи «Закарпатці» на чолі з угорцем Ференцом Патакі. В ніч на 19 серпня 1943 року їх десантували на гору Менчул Хустського району в окупований фашистами край для ведення розвідувальної роботи.

Так, членом цієї розвідувальної групи є Олена Алексій, якій цього дня за особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення 70 – річчя десантування розвідувальної групи «Закарпатці» на горі Менчул сільський голова за доручення вручив спільну грамоту райдержадміністрації та райради.

DSCN8888DSCN8884

Комментарии запрещены.