Згадали полеглих, вшанували живих

DSCN6399Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої праці та вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Другої світової – живими і полеглими.

Так сьогодні у місті над Тисою біля обеліску Слави відбувся мітинг – реквієм присвячений 68-ї річниці Великої Перемоги, на який зібралося чимало людей, щоб віддати  шану всім полеглим захисникам Батьківщини, подякувати присутнім сивочолим ветеранам, яких, на жаль, з кожним роком залишається все менше і менше.

 У святковий день з вітальними словами до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді, голова районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук та голова Хустської  міськрайонної Ради ветеранів Іван Білич.

-З глибокою повагою та вдячністю звертаюся до шановних ветеранів: доземний уклін за свято, яке ви вибороли і занесли до календаря. Схиляю голову перед мужніми захисниками Вітчизни. Вічна слава тим, хто полив своєю кров¢ю українську землю. Низький уклін солдатам, які зі зброєю в руках боронили і визволяли рідний край, піднімали з руїн країну після Перемоги,- відмітив у виступі голова райради Василь Губаль.

Відтак від усіх учасників мітингу було покладено вінки та квіти до обеліску Слави. Далі хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни, тих, хто відійшов у вічність у повоєнні роки і в мирний час.

Після завершення мітингу ветеранів війни запросили на традиційну солдатську кашу та фронтові сто грам.

DSCN6392DSCN6367DSCN6374DSCN6378DSCN6368DSCN6384DSCN6412DSCN6430DSCN6420

Комментарии запрещены.