Заступник голови райради Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян

У четвер, 26 жовтня, відповідно до затвердженого графіку, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян у селі Стеблівка, щоб особисто почути про проблемні питання, які мають місце в даному населеному пункті.

Під час спілкування із стеблівчанами було порушено різноманітні питання, які турбують місцевих мешканців, зокрема, відсутність полігону для збирання твердих побутових відходів. Відзначимо, що дана проблема існує майже у всіх населених пунктах Хустського району. Місцева влада працює над її вирішенням, та у районі досі не знайшлося громади, яка б дала дозвіл побудувати на своїй території сміттєпереробний завод та сміттєсортувальну лінію, оскільки це єдиний вихід у вирішенні проблеми сміття.

У ході виїзного прийому Михайло Калинич відвідав і Стеблівську ЗОШ І-ІІІ ст., де поспілкувався із працівниками навчального закладу. Основне питання, що турбує школу найбільше – проблема із виплатою заробітної плати техпрацівникам.  Також у ході розмови були порушені питання, пов’язані з процесом децентралізації та реформ у освітній галузі.

Як відзначив Михайло Михайлович, — «Реформ освіти, і взагалі всіх реформ (медичної, адміністративної), що зараз відбуваються — не варто боятися. Кожен суб’єкт, якого особисто торкається та чи інша реформа — повинен працювати над собою і відповідати викликам сьогодення, прагнути до інновацій і бути, так би мовити, «агентом змін». Очевидно, що шляхом реформування буде здійснено певний «природній відбір», який зможуть подолати лише найбільш достойні, прогресивні та освічені люди».

У ході проведення виїзного прийому  були проаналізовані питання, порушені  громадянами, більшість з яких були вирішені на місці, а питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

 

Комментарии запрещены.