Засідання постійних комісій відбулись у Хустській районній раді

11 та 12 червня в районній раді проведено засідання постійних депутатських комісій з питань, що будуть розглядатись на тринадцятій сесії районної ради 13 червня. Участь в роботі комісій взяли голова Хустської районної ради Василь Губаль, голова райдержадміністрації Михайло Горба, заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський.

На спільних засіданнях постійних комісій були обговорені проекти рішень про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, говорили про хід виконання програми благоустрою населених пунктів Хустського району на 2011-2015 роки, про програму «Ромське населення»  та інші.

Після чого вивчили проект з «Впровадження сучасної оптимальної моделі роздільного збору твердих побутових відходів на території Хустського району, як засіб покращення екологічного стану». Не меншу увагу приділили питанню стану автомобільних доріг та шляхів їх покращення.

Всі питання, внесені на порядок денний засідання постійних комісій, були проаналізовані й обговорені членами комісії. Було висловлено чимало доповнень, критичних зауважень до окремих проектів рішень, які будуть доопрацьовані.

Комментарии запрещены.