Закарпатський лісотехнічний коледж м.Хуста цьогоріч відзначає 70-річчя від дня заснування

Історія коледжу розпочалася у важкі повоєнні роки. 10 січня 1947 р. Рада Міністрів СРСР Постановою № 152 задовольнила клопотання Ради Міністрів УРСР, відкривши Закарпатський лісотехнічний технікум як державний навчальний заклад із підпорядкуванням Міністерству лісової промисловості УРСР (за інформацією сайту Закарпатського лісотехнічного коледжу м. Хуста).

У 1947 р. відбувся перший набір студентів на денну форму навчання, а 1952 р.— на заочну. 1951 р. відбувся перший випуск молодших спеціалістів. Дипломи про закінчення технікуму отримали 88 випускників за трьома спеціальностями: «Технологія лісозаготівель», «Будівництво і експлуатація лісовозних доріг» та «Лісохімічне виробництво». У 1985 р. було зведено нове приміщення навчального закладу на вул. А. Волошина (сучасна будівля Закарпатського лісотехнічного коледжу).

Із 1991 р. технікум здійснює освітньо-професійну діяльність у навчальному комплексі «Лісотехнічна освіта» з Національним лісотехнічним університетом України. На базі технікуму у вересні 2000 р. створено навчально-консультаційний центр університету (наказ Міносвіти і на­уки України від 18.07.2000 р. № 230).

Наказом Міносвіти і науки України від 04.02.2006 р. № 79 Закарпатський лісотехнічний технікум реорганізовано в Закарпатський лісотехнічний коледж Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» як відокремлений структурний підрозділ із правами фінансово-господарської діяльності.

За роки існування навчальний заклад підготував близько 20 тисяч спеціалістів для лісового господарства, лісової, деревообробної та інших галузей промисловості.

Коледж співпрацює зі спорідненими навчальними закладами Словаччини, Чехії, Угорщини, Швейцарії.

Для нашого району дуже важливо, що у ньому є такий авторитетний та престижний вищий навчальний заклад, що дав путівку у життя багатьом тисячам талановитих випускників.

Тож, бажаємо колективу Закарпатського лісотехнічного коледжу подальших успіхів, вагомих напрацювань,здобутків, хороших студентів і всього найкращого!

З повагою

Хустська районна рада

Комментарии запрещены.