Захисників Вітчизни сьогодні вітали на Хустщині

DSCN5137Сьогодні у залі засідань Хустської районної ради відбувся святковий захід, присвячений Дню захисника Вітчизни.       Розпочалися урочистості з поздоровлень військового комісара Хустсько-Міжгірського об’єднаного міського військового комісаріату Олександра Сейпі. Він підкреслив, що славні традиції захисників Вітчизни старшого покоління – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, ветеранів Збройних сил – сьогодні з честю продовжують військовослужбовці Української армії.

Привітали зі святом присутніх та висловили слова вдячності захисникам Вітчизни в. о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді та голова районної ради Василь Губаль, які з нагоди свята спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили Хустську громадьску орагнізацію офіцерів честі, Хустську міськрайонну організацію спілки ветеранів афганістану воїнів-інтернаціоналістів та Хустську міськрайонну раду ветеранів України.

 «Із покоління в покоління передаються у спадщину нам такі святі поняття, як любов до краю, честь та вірність військовому обов’язку. Отож нехай кожен з вас завжди  буде прикладом для молоді, взірцем  патріотизму», — заначив у виступі очільник району Василь Губаль. -«Захищати свою рідну землю – це святий обов’язок кожного. Впевнений, що і сьогодні відповідальна справа захисту української держави знаходиться в надійних руках наших військовослужбовців».

Урочистості завершилися святковим концертом. Чудові пісні учасникам зібрання подарували юні таланти Хустщини Рената Бірта, Лідія Ожоганич та Євгенія Липей.DSCN5119DSCN5097DSCN5123

Комментарии запрещены.