За несплату податку за землю передбачена відповідальність

Хустська ОДПІ повідомляє, що фізичні особи – землевласники або землекористувачі до 1 вересня повинні були сплатити земельний податок нарахований за 2013 рік. В разі виникнення непорозумінь стосовно сплати, або з іншої причини, вам необхідно звернутися до Центру обслуговування платників податків за адресою м. Хуст, вул. Духновича 17, перший поверх.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до статті 126 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями, до фізичних осіб – землевласників, землекористувачів та орендарів, з якими узгоджено суму грошового зобов’язання щодо плати за землю, застосовується штрафна (фінансова) санкція у таких розмірах:

—         при затримці до 30 календарних днів, включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

—         при затримці понад 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Довідково: статтею 141 Земельного кодексу України передбачено, що у разі систематичної несплати земельного податку, земельна ділянка може бути вилучена без згоди користувача.

Хустська ОДПІ

Комментарии запрещены.