З твердими побутовими відходами – по європейськи працює австрійська група компаній «AVE»

У вівторок, 24 квітня, у стінах Хустської міської ради відбулася зустріч перших керівників міста з представниками австрійської компанії «AVE». Учасником двосторонньої зустрічі у Хусті був і голова Закарпатської обласної ради Іван Балога та голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Головною темою стало питання подальшої співпраці між групою компанії «AVE» та містом Хуст у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Компанія «AVE» нині працює у дев`яти країнах Східної та Центральної Європи, в Україні свою діяльність розпочала 5 років тому у м.Виноградів,  і вже більше року як «AVE Виноградово» у Хусті. Працює, як зазначив міський голова Володимир Кащук, успішно. За рік роботи вдалося зняти проблемне та актуальне питання вивезення ТПВ. Сьогодні міська влада має намір розширити співпрацю як на близьку так і на далеку перспективи. Серед найближчих планів – питання будівництва полігону. Звичайно, маємо серйозні наміри щодо запровадження у Хусті ще декількох проектів, що спрямовані на благоустрій міста.

Приємно, що співпраця  з австрійцями не обмежується лишень збором та утилізацією ТПВ. Нині одна з кращих футбольних команд міста Хуст, на запрошення «AVE», готується до участі у міжнародному футбольному турнірі, що пройде з 24 по 27 травня у Австрії.

Керівник «AVE» Гельмут Бургер та директор «AVE Умвельт Україна» Йенц Вітенберг висловили своє бачення подальшої співпраці, зокрема йшлося про створення у краї сучасних полігонів для складування та утилізації твердих побутових відходів та про наміри компанії розширити масштаби своєї роботи  і у Хустському районі. Було відзначено і позитивну динаміку роботи компанії у області, зокрема і у Хусті, де близько 90% його мешканців уклали договори з підприємством на вивезення сміття. Гельмут Бургер також відзначив, що на Закарпатті «AVE» працює найкраще у Європейській системі компанії.

 В свою чергу голова обласної ради Іван Балога зазначив, що влада Закарпаття налаштована на активний розвиток подальшої співпраці у такій важливій справі як збереження екологічного і санітарного стану навколишнього середовища. Окрім того наголосив, що шість років партнерства громад області з компанією «AVE» свідчить про те, що австрійські інвестори – відповідальні інвестори. І керівництво влади на місцях робитиме усе можливе для подальшої, а головне результативної співпраці з австрійською компанією «AVE».

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Хустська міська рада

 

 

 

Комментарии запрещены.