З подарунками до малечі у Липчанський садочок завітав Миколай

DSCN3572День Святого Миколая є особливим святом для усіх дітей.  Адже малеча завжди чекає його з великим нетерпінням. Вони вірять у казку та диво.

З радісною посмішкою на обличчі, з вогником у очах у переддень свята, 18 грудня, дітки зустрічали Миколая в Липчанському садочку. Готувалися до цього дня вихованці уже давно, вчили вірші та пісні про великого угодника Божого.   

Завідувачка Липчанським дошкільним навчальним закладом Лариса Довгій каже, що у садочку це свято традиційне. Вихованці свято вірять у Миколая Чудотворця, тому для них цей день по-справжньому особливий.

Завітав на свято і голова Хустської районної ради Василь Губаль, який передав діткам подарунки від районної ради, а також від народного депутата України Павла Балоги. Саме від нього подарунки отримали усі садочки та загальноосвітні школи Хустщини. Він каже, що робити добро- це завжди приємно.

«У ці святкові дні кожна дитина має відчути дух свята, отримати подарунок, а головне увагу до себе. І наш обов’язок створити для них таке свято», — відзначив голова райради Василь Губаль.

         Справжню атмосферу свята створили учасники творчого об’єднання «ЙО» з Н. Селища. Вони представили цікаве театралізоване дійство, де були улюблені герої дітей: клоун Квакуша, Сніговик, Снігуронька та Миколай. Тож піснями, хороводами, музичними акордами і віршами наповнювався зал у цей день. По закінченні свята усі дошкільнята отримали подарунки.DSCN3531DSCN3506DSCN3509DSCN3528DSCN3525DSCN3559DSCN3555DSCN3542DSCN3578

Комментарии запрещены.