З нагоди Дня місцевого самоврядування голова Хустської районної ради отримав нагрудний знак «За розвиток регіону»

З піднесеним настроєм і по-справжньому святково День місцевого самоврядування відзначали 7 грудня в Закарпатському обласному державному українському музично–драматичному театрі ім. братів Шерегіїв. Участь у заході взяли представники всіх територіальних громад області. 

Відкрив свято голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. «Щодня приходять люди зі своїми проблемами і бідами. Ви маєте їх вирішувати. Тільки власними силами можна змінити життя на краще», -зазначив голова обласної ради.        

У своєму виступі Іван Іванович зосередив увагу і на плідній співпраці. «Прикладами цього є активність громад Закарпаття у Всеукраїнському конкурсі проектів програм розвитку місцевого самоврядування, у програмах транскордонного співробітництва. Лише за останні 2 роки співпраці з краєм Височіна Чеської Республіки вдалося реалізувати майже 20 спільних проектів з реконструкції дитячих садків, шкіл, закладів охорони здоров’я, інших соціальних об’єктів. Понад 60 таких проектів реалізується у співраці з Угорщиною».      

Під час урочистостей кращих із кращих працівників органів місцевого самоврядування було нагороджено грамотами, почесними подяками та відзнаками. Серед яких були й представники органів місцевого самоврядування Хустщини. Так за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті краю та з нагоди Дня місцевого самоврядування спільну відзнаку обласної ради  та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток регіону», відповідно до розпорядження перших керівників краю – голови  облради Івана Балоги та голови ОДА Олександра Ледиди,  отримав голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Грамотою Закарпатської облдержадміністрації нагороджений  Рокосівський сільський голова Павло Джуга. А Грамотою обласної ради нагороджений начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування Хустської районної  ради Олександр Канчій.

Було цього дня і багато пісенних привітань винуватцям свята від аматорів сцени. У залі панувала святкова і водночас по-родинному дружня атмосфера. Воно й зрозуміло, адже гуртом зібралася велика родина працівників місцевого самоврядування області.

Комментарии запрещены.