З наболілими проблемами жителі Крайникова звернулися на прийом до голови районної ради

DSCN986926 вересня голова Хустської районної ради Василь Губаль провів виїзний прийом громадян у селі Крайниково. До очільника району звернулися місцеві жителі з різноманітними життєвими проблемами й потребами. Кожен із них говорив про наболіле, шукаючи підтримку, допомогу та шляхи вирішення проблеми.

Зокрема, питання стосувались приватизації земельної ділянки, вирішення питання із котельнями, а саме відповідальних осіб в установах, які є у селі. Порушували й питання надання допомоги слабозахищеним сім’ям щодо забезпеченості дровами на зимовий період та виділення путівки на оздоровлення у санаторій. Говорили цього дня й про ремонт даху у загальноосвітній школі та стан доріг, особливо про вулицю Садова. Вуличний депутат, який звертався по цьому питанню каже, що люди обурені станом доріг й потребують вирішення цієї проблеми. Адже невдовзі настане зима й рухатись цим шляхом буде надто важко. DSCN9857

«Турбота про людей, вирішення їх проблем, забезпечення якісними умовами життя —  все це завдання, які ставить перед собою районна влада.  Тож, подібні прийоми громадян – це конкретний шлях забезпечення вищесказаного», — наголосив на цьому голова районної ради.

У розмові з жителями, Василь Іванович також акцентував, що робота й турбота про територію повинні бути спільними, як голови сільради, так і самих жителів.

Розглядаючи безпосередньо кожне звернення голова районної ради вник у суть кожної справи й разом із начальником відділу юридичного забезпечення, по роботі з кадрами та зверненнями громадян районної ради Іаном Ковачем надали конкретні відповіді та роз’яснення.

Після проведеного виїзного прийому громадян голова райради завітав у дитячий навчальний заклад, де завідуюча садочком Ангеліна Кемінь розповіла про життя закладу та провела невеличку екскурсію.

DSCN9856

Комментарии запрещены.