Юрій Іванчо провів виїзний прийом громадян у селі Забрідь

6 лютого голова Хустської районної ради Юрій Іванчо провів виїзний прийом громадян у селі Забрідь. Під час прийому голова ради поспілкувався з сільським головою Іваном Петрінком, активом та місцевою громадою села, якими було порушено чимало питань, котрі потрібно вирішувати першочергово. Найперше питання, якого торкнувся сільський голова стосувалося дошкільного навчального закладу, який відвідує 70 дітей.

Минулої зими, під час сильних снігопадів тут завалився дах котельні – новобудови, яка була здана в експлуатацію в 2013 році, коли було проведено капітальний ремонт і самого садочка. Оскільки тоді на новий дах для котельні коштів не вистачило – довелося закривати старим шифером, знятим із садочка.

Тож, щоб не закривати на період опалювального сезону дошкільний навчальний заклад, оскільки на відновлення даху ще необхідно було вишукати 198 тис. грн., забрідчани звернулися до місцевої влади, яка погодилася допомогти.

До опалювального сезону дах було полагоджено та через нестачу коштів залишилися борги – не виплачено заробітну плату будівельникам, а також виникла заборгованість за будівельні матеріали.

Також забрідчанами було порушено питання ремонту доріг, на що Юрій Олексійович відповів, що незабаром буде проводитися ремонт дороги Колочава-Драгово-Буштино, яку планується повністю відновити за 2018-2019 роки.

Наболілим сьогодні є питання освітлення вулиць, з чим ситуація в селі доволі проблематична. На часі – розроблення сільською радою кошторису по освітленню основних вулиць. У перспективі – освітлення узбіччя центральної дороги в Заброді.

Обговорювалося і питання сільського будинку культури, який на сьогоднішній день знаходиться в аварійному стані. Щодо даної будівлі є три варіанти: реконструкція приміщення, його знесення чи виставлення аварійно-небезпечної будівлі на аукціон і будівництво нового будинку культури.

Почувши з перших уст про негаразди місцевих громад і зробивши чимало нотаток у своєму блокноті, Юрій Іванчо взяв на власний контроль найболючіші питання, щоб у міру можливості допомогти у їх вирішенні.

Комментарии запрещены.