Юрій Іванчо провів виїзний прийом громадян у селі Олександрівка

10 травня голова Хустської районної ради Юрій Іванчо виїхав у Олександрівку, щоб відповідно до затвердженого графіку провести виїзний прийом громадян. Завітавши до вищезазначеного населеного пункту, Юрій Олексійович поспілкувався з сільським головою Іваном Юліановичем Ковачем, працівниками сільської ради, якими були порушені питання ремонту автодороги. Головою ради відзначено, що Олександрівка входить до числа населених пунктів, на ремонт доріг яких область цьогоріч виділила 17 млн. грн.

Варто відзначити, що ці кошти буде розподілено на всі населені пункти Хустського району. Зокрема, Олександрівка отримає 600 тис. грн. Також сільським головою порушено питання ремонту приміщення сільської ради, оскільки на ІІ поверсі протікає дах.

Мешканцями села були порушені питання соціальної сфери, зокрема, про виділення допомоги малозабезпеченим сім’ям.

У рамках проведення виїзного прийому Юрій Олексійович відвідав пункт надання першої медичної допомоги, який було реорганізовано з сільської амбулаторії, відповідно до нововведень у законодавстві. Питання, що залишається невирішеним — відсутність інтернету, підключення якого вже повинно відбутися на днях.

Також голова ради завітав у дошкільний навчальний заклад, де поспілкувався із працівниками та вихованцями садочка. Юрій Олексійович відзначив, що цей дошкільний навчальний заклад – один із кращих у районі. У садочку продумано все до найменших дрібниць, і все це завдяки завідувачці та працівникам закладу.

 

Цьогоріч на капітальний ремонт ДНЗ с. Олександрівки, а саме на заміну вікон та дверей виділено 550 тис. грн. із державного бюджету.

У підсумку виїзного прийому Юрієм Іванчо було зазначено, що всі питання, порушені сьогодні, буде обговорено з відповідними фахівцями, і, при змозі, буде вирішено.

Комментарии запрещены.