Юрій Іванчо провів виїзний прийом громадян у селі Копашнові

 У четвер, 19 жовтня, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, відповідно до затвердженого графіку, провів виїзний прийом громадян у селі Копашнові, щоб особисто почути про проблемні питання, які мають місце в даному населеному пункті. На прийомі був присутній і юрист районної ради Сергій Штець. Зустрівшись із сільським головою Юрієм Гангуром, голова ради дізнався, що однією з найбільш серйозних проблем у селі була і залишається тема стихійних сміттєзвалищ. Копашнівці з року в рік закидують річку Хустець, яка протікає через даний населений пункт, твердими побутовими відходами. Натомість голова ради розповів Юрію Михайловичу про поїздку в Угорщину на сміттєпереробний завод, відзначивши, що районна влада активно працює над вирішенням проблеми стихійних сміттєзвалищ, та зараз все в руках громад, бо ж без їхньої підтримки жодних об’єктів у районі будувати не можна.

Також сьогодні говорилося про необхідність встановлення камер у населеному пункті, оскільки за останні роки значно зросла кількість розбоїв.

Наступним об’єктом, який відвідав Юрій Олексійович, була Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст., де очільник району зустрівся з технічними працівниками, які на сьогоднішній день отримали лише частку заробітної плати. Зустріч відбулася в актовому залі. Під час спілкування з головою ради стурбованих техпрацівників цікавили питання оптимізації штату технічних працівників вищезазначеної школи, періоди, коли їм буде нарахована заробітна плата та можливість надання їм відпусток за свій рахунок, бо ж технічні працівники району дуже відповідально ставляться до своєї роботи і розуміють, що від них насамперед залежить якість навчального процесу.

Відповідаючи на запитання техпрацівників, Юрій Олексійович відзначив, що районна рада робить все можливе для того, щоб вийти із складної ситуації по виплаті їм заробітної плати. Тому на сесії районної ради, що відбулася 17 жовтня, депутати проголосували за ряд звернень, направлених у Верховну Раду, КабМін, Міністерство освіти. Нагадаємо, що оскільки цьогоріч виплату заробітних плат було переведено з держави на районні та сільські ради – ситуація ускладнилася по всій країні.

Сьогодні було погоджено звернення до голови профспілки освітян району, а від профспілки освітян району, у свою чергу, направити відповідне звернення до КабМіну та Міністерства фінансів.

Далі голова райради відвідав музей нашого знаменитого земляка – Івана Хланти, де був приємно вражений кількістю чудових книг, укладених академіком. Приємно відзначити, що під час відвідин музею директор Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Хланта, двоюрідний брат відомого літератора, подарував Юрію Олексійовичу книгу на добру згадку про перебування у музеї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *