Юрій Іванчо підписав угоду про співпрацю з Жовківським районом Львівської області

У суботу, 28 жовтня, у малому залі Хустської районної ради за участі місцевої влади Хустського району та представників делегації з Жовківщини та Польської Республіки відбулася історична подія – головою Хустської районної ради Юрієм Іванчо та головою Жовківської районної ради Львівської області Романом Горбанем було підписано угоду про співпрацю.

Дана угода нараховує шість пунктів, згідно з якими сторони обмінюватимуться досвідом та співпрацюватимуть для розвитку місцевих громад на території районів, проводитимуть спільні навчання, семінари, стажування посадових осіб місцевого самоврядування. Райони-побратими зміцнюватимуть та заохочуватимуть співробітництво між районами в галузі економіки, екології, розвитку інфраструктури, туризму та рекреації, соціальній та культурній сфері, розвиватимуть співпрацю між усіма зацікавленими підприємствами, організаціями, установами та іншими господарськими суб’єктами обох районів з вищезазначених галузей, сприятимуть обміну досвідом роботи сільськогосподарських підприємств двох районів у вирощуванні, переробці та реалізації сільськогосподарської продукції. Сторони обмінюватимуться досвідом щодо складання та реалізації проектів по транскордонній співпраці з органами місцевого самоврядування Польщі, Румунії, Угорщини та інших країн Європейського Союзу в рамках єврорегіону «Карпати». Враховуючи історичну та географічну специфіку районів-побратимів, Жовківський та Хустський райони спільно здійснюватимуть розробку проектів сільського, зеленого, екологічного та інноваційних видів туризму.

Сьогоднішня подія має надзвичайно важливе значення, про яке говорилося у промовах заступника голови районної ради Михайла Калинича, голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша та представників органів місцевого самоврядування Жовківського району Львівської області та Республіки Польща.

Відзначимо, що голова Хустської районної ради Юрій Іванчо веде перемовини про співпрацю і з представниками органів місцевого самоврядування Польської Республіки.

Отож, угоду підписано. Сторони відверто говорили про активну співпрацю у плані обміну досвідом та покращенні інфраструктури районів. Тож, маємо надію, що дана співпраця буде плідною та продуктивною.

Комментарии запрещены.