Виїзні прийоми громадян – завжди актуально

DSCN6823У четвер, 16 травня, робочий виїзний прийом громадян у Горінчівській сільській раді провів голова Хустської районної ради Василь Губаль.        В ході прийому жителями цього населеного пункту порушувалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Найважливіше з них — завершення реконструкції будівництва дошкільного навчального закладу. Це питання односельчан турбує найбільше, адже старий дитячий садочок в аварійному стані. Наразі там функціонують лише декілька груп, а у зв’язку з відсутністю відповідних умов дошкільнята не харчуються. Батьки кажуть, що вже неодноразово просили руку допомоги, однак проблему вирішити вдалося лише частково.                 DSCN6832

Вислухавши батьків, очільник району зазначив, що ним та головою райдержадміністрації вже були направлені запити обласному керівництву. «Зараз ми також підготували відповідний лист. Головне, аби до вирішення цього питання долучилися всі: обласні, районні та сільські депутати, всі ті, кому небайдужа доля цього закладу. Адже спільними зусиллями реконструкцію у дошкільному навчальному закладі треба завершити цього року», — зазначив голова районної ради Василь Губаль.

Після цього батьки, які були присутніми на виїзному прийому, на ім’я голови ради написали звернення з проханням допомоги у завершенні реконструкції дитячого садочка.

Зверталися цього дня до Василя Івановича  і з питанням завершення будівництва автономної газорозподільної станції по підведенню блакитного палива до села. Голова ради зазначив, що Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко  при розмові з губернатором краю Олександром Ледидою пообіцяв, що обов’язково допоможе вирішити проблему у цьому населеному пункті.                      DSCN6825

— Чимало проблем накопичилося сьогодні в жителів Горінчева. За один день їх вирішити просто неможливо. Але важливо інше — сьогодні влада повинна знати ці проблеми і знаходити можливості позитивно їх вирішити, а тому ми й надалі будемо проводити виїзні прийоми громадян у сільських радах району», — наголосив голова районної ради Василь Губаль.

Відтак частину з поставлених запитань вирішено на місці, на декілька було надано ґрунтовні роз’яснення. Питання, які потребують більш ретельного розгляду взято під особистий  контроль.

Комментарии запрещены.