Вшановано підприємців району

День підприємця- це свято тих людей, які мають мудрість реалізувати свої та знання інших на практиці. Це енергійні, ініціативні люди, які зуміли організувати й успішно розвинути свою справу.

Напередодні свята у прес-центрі Хустської РДА голова райдержадміністрації Михайло Горба, голова райради Василь Губаль та начальник Хустської ОДПІ Михайло Русняк привітали підприємців, які невтомно працюють для покращення соціально-економічного рівня у районі.

Так за багаторічну працю, особистий внесок у розвиток інфраструктури села, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня підприємця грамоти районної ради вручили директору ТОВ «Сільгоспромрекреація «Теплі води» Василю Комішаку, приватним підприємцям Володимиру Стойці та Дмитру Пригарі.

Цей день є  приємною нагодою висловити Вам подяку за наполегливу працю, за високий рівень професіоналізму та здатність досягати мети. У переддень Вашого професійного свята прийміть від мене особисто, а також від  депутатського корпусу районної ради найщиріші вітання та побажання успіхів у Ваших справах. Бажаю Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне — поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків,- зазначив у виступі голова районної ради Василь Губаль.

Комментарии запрещены.