Виїзний прийом громадян заступника районної ради в смт Вишково

У четвер, 28 вересня, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян у селищі Вишково, до складу якого входить 5 населених пунктів: Вишково, Яблунівка, Ракош, Шаян та Модьоровш, де проживає близько 12 тисяч населення.

Під час спілкування з громадою було порушено різноманітні питання, які турбують місцевих мешканців, зокрема відсутність полігону для збирання твердих побутових відходів, проблеми каналізування. Велике занепокоєння викликає питання відкриття дошкільного навчального закладу в населеному пункті Яблунівка, де проживає більше тисячі населення.

Також було акцентовано увагу на питанні великого навантаження селищної ради, пов’язаного з призначенням та перерахунком субсидій; реєстрацією місця проживання та зняття з реєстрації мешканців селища, оскільки щодня на прийом у селищну раду приходить близько 50-ти осіб.
У ході проведення виїзного прийому були проаналізовані порушені питання та взято їх на контроль заступником голови ради.

Окремо було обговорено питання участі ромської громади Вишкова в Ромській програмній ініціативі Міжнародного фонду «Відродження», спрямованій на залучення представників ромського народу до соціальних процесів і протидію їх дискримінації в Україні.

Комментарии запрещены.