Вітання з нагоди професійного свята приймали сьогодні працівники міліції Хустщини

DSCN3617Благородна і почесна місія захисників правопорядку в усі часи була позначена іскрою добра та вірою співвітчизників в утвердження верховенства закону у нашій державі. Спираючись на славетну спадщину та найкращі традиції, працівники міліції Хустщини гідно несуть повсякденну службу.

Так з нагоди професійного свята Дня міліції, сьогодні  в районному будинку культури відбулися урочисті заходи. На адресу міліціонерів Хустщини та ветеранів органів внутрішніх справ лунали щиросердечні поздоровлення.

«У цей святковий день ми оглядаємось на пройдений шлях, аналізуємо зроблене, думаємо над тим, як діквідувати упущення в роботі та покращити діяльність органів внутрішніх справ в цілому. Хочу зазначити, що правоохоронці Хустщини роблять усе від них залежне, щоб очостити наш край від криміналітету, щоб зробити життя громадян безпечнішим і спокійнішим. У цьому році особовий склад міськвідділу доклав чимало зусиль для забезпечння тих завдань, що на нього покладені», — каже начальник Хустського міського відділу управління МВС України в Закарпатській області, полковник міліції Василь Турдай.

З вітаннями на свято в цей день завітав і голова районної ради Василь Губаль, який кращим працівникам вручив грамоти районної ради, а саме: заступнику начальника Хустського міського відділу УМВС України в Закарпатській області, начальнику міліції громадської безпеки, майору міліції Михайлу Ігнатку, начальнику сектору кадрового забезпечення Хустського міського відділу УМВС України в Закарпатській області, майору міліції Володимиру Вучкану, інспектору сектору охорони громадського порядку Хустського міського відділу УМВС України в Закарпатській області, майору міліції Михайлу Хвуст та сторшому дільничному інспектору міліції сектору дільничних інспекторів міліції Хустського міського відділу УМВС України в Закарпатській області, капітану міліції Івану Ворону.

«Ви обрали для себе нелегку професію і несете свою службу в складних, часом навіть небезпечних умовах. Важкі міліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду. Я глибоко переконаний, що Ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту всього народу, захищатимуть від протиправних зазіхань інтереси краю», — зазначив у виступі голова райради.

Згадали цього дня і висловили щиру подяку керівникам міліції Хустщини, що очолювали її в роки Незалежності нашої держави. Це люди, які впродовж багатьох років виносили нелегкі випробування міліцейських буднів, відстоювали найсвятіші принципи добра, правди і справедливості.

Справжнього святкового настрою додали усім виступи талановитої молоді краю.DSCN3647DSCN3634DSCN3664DSCN3613DSCN3620

Комментарии запрещены.