ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ЗОЛОТАРІВСЬКОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА

Нещодавно ми розповідали про виїзд голови Хустської районної ради Юрія Іванчо у село Золотарево, де ситуація зі сміттєзвалищем критична. Майже 7-кілометрова зона даного об’єкту завалена твердими побутовими відходами, а узбіччя проїзної частини дороги зі сполученням Хуст-Драгово, яка проходить повз сміттєзвалище, застеляють мішки зі сміттям.
Нагадаємо, що на початку вересня до Юрія Олексійовича звернулися мешканці Золотарева із проханням допомогти у впорядкуванні сміттєзвалища.

25 вересня Юрій Іванчо знову виїхав у Золотарево, оскільки питання із облаштуванням сміттєзвалища вже на стадії вирішення. Цього дня від дороги було згорнуто майже все сміття за допомогою трактора на гусеничній базі. Його було відсунуто у кар’єр, який колись виривали під будівництво фундаменту для цегляного заводу.
Зі слів Юрія Олексійовича, у майбутньому спільно з громадою Золотарева потрібно буде обговорити подальшу долю сміттєзвалища, оскільки сміття скинуто у яму і починає компостувати. Таким чином, земельна ділянка, яка знаходиться на території даного об’єкту, може зазнати серйозного забруднення, не говорячи вже про сморід, який доноситься навколо.

На сьогоднішній день це єдине паспортизоване сміттєзвалище, яке знаходиться на території села Золотарева. Закривати його не можна. Та при розміщенні на даному об’єкті сміттєпереробного заводу та сміттєсортувальної лінії – тверді побутові відходи проходили б систематичну обробку, і сміття, відсунуте у кар’єр, теж вдалося б переробити.
Юрій Олексійович також запропонував громаді вздовж узбіччя вирити канаву, зробити дорогу до об’єкта, на якій стоятиме шлагбаум. Також тут варто організувати чергування охорони. Таким чином, на даній території підтримуватиметься порядок.

Віримо в те, що мешканці Золотарева не залишаться байдужими до своєї ж біди і в майбутньому тут буде не чергова 7- кілометрова зона сміття (навіть уявити страшно, що тоді на нас чекає), а сміттєпереробний завод, на якому тверді побутові відходи сортуватимуться і перероблятимуться відповідним устаткуванням. Над цим варто задуматися, адже бездумне ставлення до природи та забруднення навколишнього середовища дуже часто приводить до фатальних наслідків. Наразі ми їх не відчуваємо, але існує серйозна загроза в майбутньому. Тож, не будьте байдужими!

Комментарии запрещены.