VIII фестиваль «Селиська співанка» відбувся на Хустщині

DSCN8254Проводити фестиваль «Селиська співанка» уже стало доброю традицією. Восьме за рахунком свято є чи не одним із кращих за всі роки. Відмітимо, що ідея щодо організації такого дійства виникла ще в 2000 році. Відтоді фестиваль набув широкої популярності, проводиться раз на два роки і є незвичайним та цікавим. Тут збираються вуличні артисти, відомі гурти не тільки із Закарпаття, а  й з України та за кордону.

Так 12 липня у день святих Петра і Павла у Нижньому Селищі знову друзів зібрала «Селиська співанка». Розпочалося свято спортивними змаганнями з міні-футболу, волейболу, армреслінгу та легкої атлетики.

Урочисто свято відкрили голова Хустської районної державної адміністрації Василь Якубець, голова районної ради Василь Губаль та секретар Нижньоселищенської сільської ради Василь Ларь.

«Цей фестиваль традиційний, він збирає і об’єднує людей. На цей раз ми повністю довірилися нашій молоді, які взяли на себе великий обсяг роботи. У них цікаві ідеї, тому вони набагато краще вже організовують заходи, аніж ми. І сьогодні ми бачимо результат їхньої плідної роботи», — розповідає голова Хустської районної ради Василь Губаль. «Приємно бачити, як на фестиваль з’їжджаються люди з різних куточків. Тому проводити такі свята потрібно обов’язково, адже таким чином ми прославляємо свій край та продовжуємо славні традиції».

Далі гостям свята було запропоновано чимало народних забав. Насичена програма було кожному до душі. Місця для суму тут не було.

Зазначимо, що метою свята є не тільки організація гарного відпочинку, а й популяризація досягнень невеличкого населеного пункту, який зумів завдяки підприємливим мешканцям, здобути популярність не лише в своєму краї, але й далеко за його межами.

Голова оргкомітету фестивалю Сергій Штець каже, що до організації свята цьогоріч активно долучилася молодь села та волонтери не тільки з району та області, а й із-за кордону. Це говорить про те, що фестиваль відомий та має своїх шанувальників.

Впродовж усього свята на різних фестивальних майданчиках звучали чудові пісні у виконанні вуличних артистів. А на великій сцені виступили запальні «8-ий день», неординарні «Георгій Делієв та Майстер-клас», гарячі «Гражданин Топинамбур», ніжні «Di grine kuzine» та енергійні «Hudaki Village Band».

Цікавим дійством також став розіграш лотереї, адже в подарунок щасливчики отримали чимало цінних подарунків.

Завершилося дійство концертом за участі відомих гуртів.DSCN8230 DSCN8256DSCN8259DSCN8277DSCN8278DSCN8283DSCN8288DSCN8291DSCN8298DSCN8301DSCN8313DSCN8320DSCN8331DSCN8374DSCN8359DSCN8384DSCN8407

DSCN8227DSCN8230

Комментарии запрещены.