Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України

Державний службовець- це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого- несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості та бажання служити людям і своїй справі. З особливим теплом в ці дні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які присвятили своє життя державній службі.

Так, з нагоди професійного свята, яке щороку відзначають 23 червня, держслужбовці Хустщини зібрались на урочисті збори, які відбулися у великому залі Хустської районної  ради.

До учасників святкового зібрання з вітальним словом звернулися: голова районної ради Василь Губаль та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Маді, які щиро привітали присутніх із наступаючим професійним святом, вручили грамоти окремим працівникам державної служби.

-Від себе особисто, від апарату районної ради та депутатського корпусу щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби. Зичу в цей день міцного здоров’я, невичерпної енергії, світлих життєвих обріїв, задоволення від почесної і нелегкої праці, нових звершень у справі служіння народу,- відмітив у своєму виступі Василь Губаль.

Відтак голова районної ради виконав приємну місію. За сумлінну багаторічну роботу в органах державної влади, зразкове виконання службових обов’язків, сприяння становленню правової держави, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня державної служби вручив грамоти районної ради, які отримали: Любов Вайнраух начальник служби у справах дітей Хустської РДА, Мирослава Рущак головний спеціаліст Хустського районного управління юстиції, Оксана Росоха заступник начальника реєстраційної служби начальника відділу ДРАЦСу реєстраційної служби Хустського районного управління юстиції, Світлана Давидович головний спеціаліст відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Хустської РДА, Людмила Довганич головний спеціаліст відділу промисловості, аналізу та прогнозу соціально-економічного розвитку управління економіки РДА, Світлана Бонтлаб провідний спеціаліст відділу у справах інвалідів, ветеранів та пенсіонерів управління соціального захисту населення РДА.

По закінченні подарунком для всіх став і святковий концерт.

 

Комментарии запрещены.