Відбулись урочистості з нагоди 16-ої річниці Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Вчора, 27 червня, з нагоди цієї важливої події у районному будинку культури відбулись урочистості заходи.

З привітаннями виступили голова Закарпатської облради Іван Балога, голова Хустської РДА Михайло Горба, голова районної ради Василь Губаль та міський голова Володимир Кащук.

— Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. В житті доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон,- зазначив у своїй промові голова райради Василь Губаль.

За досягнення вагомих успіхів у службовій діяльності по зміцненню законності та правопорядку, захисту прав і свобод громадян, інтересів держави виявлену при цьому ініціативу й наполегливість, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення 16-ої річниці Конституції України було вручено ряд нагород обласної, районної та міської рад.

Святковий та піднесений настрій всім присутнім подарували на святі виступи талановитої молоді Хустщини.

Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості в безхмарне майбутнє нашої держави.

Комментарии запрещены.