Відбулося районне свято з нагоди Дня вчителя

Приємною традицією стало в Україні відзначати День працівників освіти. Не оминуло свято і наш район. У четвер, 4 жовтня, у районному будинку культури на святкові заходи зібралися освітяни з усіх населених пунктів Хустського району. Кожен з присутніх з вдячністю та теплотою згадував школу, своїх учителів, адже вітали тих, хто віддав нам частинку своєї любові та терпіння.

З професійним святом сіячів мудрого, доброго й вічного привітали  голова Хустської райдержадміністрації Михайло Горба, голова Хустської районної ради Василь Губаль та начальник відділу освіти Хустської РДА Павло Русин.   

— Глибоко переконаний у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Своїми здобутками та перемогами ми зобов’язані перш за все Вам, дорогі освітяни,- зазначив у виступі голова районної ради Василь Губаль.

За вагомий внесок у розвиток освіти району та з нагоди Дня працівника освіти голова райради також вручив ряд грамот обласної та районної ради, а також почесну грамоту обласної ради вручив головному спеціалісту відділу освіти Хустської РДА Ользі Капцош. Всі нагороджені отримали подарунки та квіти.

Справжнім святковим подарунком для педагогів стали виступи вдячних учнів та вихованців, що вітали своїх наставників запальними танцями та дзвінкоголосими піснями.

Комментарии запрещены.