Відбулося чергове засідання колегії Хустської райдержадміністрації

27 липня голова Хустської райдержадміністрації Михайло Горба провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь заступник голови районної ради Павло Гвоздянський, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Маді, заступник голови державної адміністрації Василь Пригара, заступник голови Хустської РДА Михайло Попович та керівник апарату райдержадміністрації Василь Любка.

На розгляд порядку денного виносилися 4 питання. Так «Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2012 року» інформував присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Губаль. Він зазначив, що виконання затвердженого плану доходів загального фонду бюджету Хустського району за перше півріччя 2012 року забезпечено в розрізі усіх дохідних джерел та місцевих бюджетів. Районний бюджет виконано на 102,7 відсотка.

З інформацією «Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2012 року» виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Лендєл.

По третьому питанню «Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2012 року» виступила начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Марія Сабадош, яка зазначила, що звернення громадян до райдержадміністрації розглядаються з виїздом на місце, у присутності заявників, відповідно селищного та сільських голів для проведення детального всебічного аналізу порушених питань. Ведеться контроль за проходженням письмових та усних звернень громадян. Розгляд всіх заяв і скарг здійснюється у термін, визначен ий чинним законодавством, з обов’язковим наданням письмового повідомлення заявникам  про результат перевірки їх звернень та суть прийнятого рішення.

Заступник начальника управління відділу ДЗК міськрайонного управління Держкомзему у м.Хуст та Хустському районі Михайло Антал доповідав «Про стан фінансування та проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризації земель, фінансування розроблення схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень. Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг вздовж річок та їх фінансування. Розробленя проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь та їх фінансування. Виготовлення та видача державних актів на право власності на земельні ділянки взамін сертифікатів на право на земельну ділянку (пай).

По кожному розглянутому питанню колегії були прийняті відповідні рішення.

Комментарии запрещены.