Відбулося чергове засідання колегії Хустської райдержадміністрації

DSCN5715Сьогодні під головуванням в. о. голови райдержадміністрації Дмитра Маді у сесійній залі районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, у якому також взяв участь голова районної ради Василь Губаль.

На колегії розглянули п’ять важливих питань. «Про санітарний стан та екологічну ситуацію в районі та шляхи їх поліпшення» доповів начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Василь Чопей. Він зазначив, що на сьогоднішній день екологічна ситуація в районі є негативна. Причинами, що призвели до загрозливого стану довкілля стали відсутність належних природоохоронних систем, низький рівень експлуатації існуючих природоохоронних об’єктів, відсутність належного контролю за охороною довкілля та відсутність площадок для складування відходів, а також утилізації старих матеріалів.IMG_0674

Зазначимо, що великою проблемою в районі залишається питання  забезпечення сільського населення та  об’єктів соціальної сфери  якісною питною водою. Існують випадки, де в більшості населених пунктах району, особливо в засушливу погоду, взагалі пропадає питна вода. Якщо в колодязах вода й не зникає, то забруднюється каналізаційними стоками. Тому з метою забезпечення населення доброякісною питною водою в районі діє Програма «Питна вода 2008-2020 роки».DSCN5710

Не менш важливе питання, яке впливає на екологічну ситуацію в районі — це тверді побутові відходи. Наразі територія району потерпає від несанкціонованих сміттєзвалищ та забруднення загалом, що сприяє погіршенню екологічного стану району й призводить до виникнення інфекційних захворювань.

Безперечно, питання несанкціонованих сміттєзвалищ є одним із найважливіших. З року в рік ситуація тільки погіршується. Відтак, голова райради Василь Губаль зазначив, що потрібно зрушити цю проблему з місця й почати вживати відповідні заходи та шукати шляхи щодо вирішення цього наболілого питання.

Далі про  стан атмосферного повітря, стан відкритих водойм, грунту та про господарсько-питне водопостачання населення Хустського району детально ознайомив присутніх начальник Хустського міськрайонного управління Головного управління санепідслужби в Закарпатській області Віктор Федурця.

Потім перейшли до розгляду наступного питання «Про стан профілактики правопорушень на території Хустського району та матеріально-технічного забезпечення дільничних інспекторів міліції та громадських формувань. Начальник Хустського РВ УМВС України в Закарпатській області Василь Турдай у своєму виступі наголосив на тому, що в районі потрібно аби дільничні інспектори плідно співпрацювали з органами місцевого самоврядування. Також зазначив, що в населених пунктах району будуть розміщені інформаційні таблички «Мій дільничний інспектор».IMG_0676

По питанню «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в 2012 році та найбільш суттєві фінансові порушення, встановлені контрольними заходами проведеними Хустською об’єднаною державною фінансовою інспекцією на підприємствах, установах та організаціях Хустського району виступив начальник Хустської об’єднаної державної податкової інспекції Юрій Чулей. «Про стан заборгованості із виплати заробітної плати до Пенсійного фонду України в м. Хуст та Хустському районі за І квартал 2013 року звітувався начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Мойсей.

Заслухали цього дня присутні й звіт голови Липчанської сільської ради Івана Белея про дотримання законодавства з питань розгляду звернень громадян у 2012 році.

З усіх  питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.

Комментарии запрещены.