Відбулося 2 засідання 9 сесії Хустської районної ради VII скликання

Цими днями у великому залі Хустської районної ради відбулося 2 пленарне засідання 9 сесії Хустської районної ради VII скликання, на яке депутати зібралися в екстреному порядку. Із 36-ти районних депутатів присутніх було 23. Сесія збиралася дуже оперативно, оскільки цього дня розглядалися важливі для району питання, які попередньо обговорювалися на комісіях, а саме: «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №235 «Про районний бюджет на 2017 рік», що стосувалося виплати заробітних плат технічним працівникам району, «Про депутатські запити» та питання різне.

Затвердивши порядок денний, районні обранці перейшли до розгляду першого його питання «Про депутатський запит», який надійшов від депутатів районної ради Подолея І.В. та Костреця В.В. щодо заміни старих аварійних електроопор на нові на території Копашнівської сільської ради і направлення даного запиту генеральному директору ПАТ «Закарпатобленерго» Петрову В.В. і начальнику Хустського РЕМу Керечану Я.О. За дане рішення проголосувала депутатська більшість.

Щодо наступного питання порядку денного – депутати приймали рішення Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №235 «Про районний бюджет на 2017 рік». Своїм голосом районні обранці прийняли та розподілили кошти стабілізаційної дотації з державного бюджету в розмірі 6 млн. 187 тис. 698 грн., з яких 5 млн. 85 тис. 907 грн. спрямовано на оплату праці обслуговуючого персоналу закладів освіти району.

Прикрим є той факт, що деякі депутати, будучи присутніми на сесії, не голосували за бюджетне рішення. Із 23-ох за дане питання проголосувало 21 районний обранець.

Відзначимо, що завдяки прийняттю відповідного рішення найближчим часом всі технічні працівники загальноосвітніх закладів району отримають довгоочікувані заробітні плати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *