VI Міжнародний дитячий театральний фестиваль «Птах» пройшов у Н. Селищі

DSCN74287, 8 та 9 червня у мальовничому куточку нашого краю уже вшосте пройшов Міжнародний дитячий театральний фестиваль «Птах», який у своєму дружньому колі зібрав більше ста учасників з різних куточків України та Європи.

Сюди з’їхалися надзвичайно талановиті люди, які подарували малечі справжнє свято радості й сміху. Їм небайдужий естетичний розвиток дітей, бо вони викладались на всі сто відсотків заради розширення знань як малечі так і своїх.

Програма свята була дуже насичена. Учасники фестивалю не просто веселили дітей, а навчали їх різним навичкам з театрального, циркового, образотворчого мистецтва та хореографії. Цьогоріч було також залучено митців кіно, літератури, художнього слова, цирку, вогняного шоу та візуалізації.

Тож кожного фестивального дня відбувалися надзвичайно цікаві шоу. На території села діяла розважальна програма від клоунів з арт-студії «Парнус» м. Чернівці, «Оранжевое настроение» м. Одеса, арт-студії «Йо» с. Нижнє Селище. Для дітей у Відкритій бібліотеці професійні актори читали казки. Було чимало різних майстер-класів, а саме: по створенню відеорепортажу від » Cinema hall» м. Ужгород,  по створенню фотографії; із сучасного танцю Hip Hop та контемпорарі; по роботі з глиною;  з ковальства від Ковальської школи Богдана Попова,  із жонглювання від Паскаля Рідера м. Гамбург, Німеччина, по роботі з pois від майстрів вогняного шоу м. Одеса, м. Ужгород; по художньому розпису на стіні від організаторів фестивалю «Креденс» м. Виноградів. Крім того діти власноруч пекли печиво, малювали, а також випробували перший в селі Нижнє Селище атракціон для дітей «Лис», лабіринт, який створили художники з Англії.

Одне слово, на фестивалі були зібрані справжні однодумці, креативні, цікаві особистості, які творили прекрасне.

«Фестивалів на Хустщині є багато, а от дитячий тільки один і це — «Птах».  Тому я можу впевнено сказати, що дитина потребує уваги. І хто, як не ми повинні дарувати їм радість та хороший настрій. Приємно відмітити й те, що на цьому фестивалі діти не тільки добре відпочили, а й вчилися та знайомилися з мистецтвом», — розповідає організатор фестивалю Тетяна Бєлоусова.

Організаторка фестивалю також каже, що найбільшою нагородою за цей фестиваль є щирі посмішки дітей, адже на душі стає дійсно святково від того, коли до тебе підбігають діти й починають цілувати, обіймати і просто дякують за казкове свято. Це і є найкращим подарунком.

Також Тетяна Бєлоусова висловилила щиру подяку всім тим людям, які долучилися до організації свята, а це: народний депутат України Павло Балога, голова районної ради Василь Губаль, директор місцевої школи Олександр Липчей, вчителі школи та жителі села. Це ті люди, які небайдуже відносяться до творчого розвитку дитини й хочуть, аби підростаюче покоління виховувалося у добрі й любові.

 «Слава про нас розлетілася по селу дуже швидко. Адже програма, яку ми представляли, сподобалася всім. Кожному з присутніх ми намагалися подарувати часточку свого серця і душі. І нам це вдалося. А атмосферу, яка тут панує, словами передати дуже важко, адже вчора, коли я почув виступ місцевого гурту «Гудаки», був приємно вражений та щасливий. А все це тому, що тут хороші, щирі та привітні люди, які вміють гостинно приймати. Тому дорогу у Н. Селище ми не забудемо, а навпаки – приїжджатимемо частіше», — ділиться враженнями учасник фестивалю з Одеси Олег Савченко.

Завершився фестиваль вечіркою з ді-джеєм. Також було величезне фаєр-шоу та пускання ліхтариків у небо. А приємним сюрпризом для усіх став смачний торт.

Можна впевнено сказати, що свято вдалося на славу. Тому організатори фестивалю надіються, що через рік «Птах» знову з цікавою програмою завітає у Нижнє Селище, аби вкотре подарувати малечі дитяче свято.

DSCN7300DSCN7308DSCN7318DSCN7319DSCN7321DSCN7328DSCN7335DSCN7341DSCN7349DSCN7351DSCN7353DSCN7355DSCN7360DSCN7361DSCN7366DSCN7369DSCN7372DSCN7374DSCN7375DSCN7376DSCN7378DSCN7383DSCN7388DSCN7398DSCN7401DSCN7404DSCN7421DSCN7429DSCN7436

Комментарии запрещены.