«Великі жертви твої, Україно!» Мітинг-реквієм у День пам’яті жертв Великого Голодомору

Важко уявити смерть тисяч людей, а ще важче збагнути смерть мільйонів, життя яких забрав Голодомор 1932-33 років, що цілеспрямовано та продумано був організований проти цілої нації. Тому сьогодні про минуле треба говорити задля майбутнього. І перед нами, нащадками тих, хто зміг пережити голодомор, постає завдання надзвичайної моральної ваги – гідно вшановувати пам’ять  тих, хто став невинною жертвою страшного голоду. 

Так 23 листопада у фойє Хустської районної ради, де була організована книжкова виставка,  відбувся мітинг-реквієму з нагоди 80 річниці Голодомору в Україні.

Зі словами скорботи у цей день виступили голова Хустської райдержадміністрації Михайло Горба та голова районної ради Василь Губаль.

-У цей скорботний день серце кожного з нас наповнюється невимовним болем, що назавжди вкарбувався у пам’ять і свідомість поколінь та щодень бринить гірким спогадом у наших душах. Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічки пам’яті за тими краянами, які загинули голодною смертю. Збережімо мир та суспільну злагоду в незалежній Україні, за яку боролися наші попередники,- зазначив у виступі голова райради Василь Губаль.

Потім хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто став невинною жертвою страшного голоду.  Далі ж усі присутні запалили свічки скорботи за невинно убієнних співвітчизників.

Комментарии запрещены.