Важливі питання району обговорювали на колегії Хустської райдержадміністрації

27 квітня у приміщенні Хустської  районної ради проведено колегію Хустської районної державної адміністрації за участі голови райдержадміністрації Михайла Горби, голови районної ради Василя Губаля, заступника голови державної адміністрації Василя Пригари, першого заступника голови Хустської РДА Дмитра Маді, заступника голови державної адміністрації з гуманітарних питань Михайла Поповича та керівника апарату райдержадміністрації Василя Любки.

По першому питанню «Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2012 року» доповідав начальник управління економіки державної адміністрації Володимир Лендєл, який надав детальну  інформацію про стан промисловості, ринку праці, енергоносіїв та про надходження до бюджету.

Наступне питання, яке розглянули на колегії стосувалось «Підсумків виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2012 року. Проінформував усіх присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Губаль, який зазначив, що виконання затвердженого плану доходів загального фонду бюджету Хустського району за перший квартал цього року забезпечено в розрізі усіх дохідних джерел та адміністративно-територіальних одиницях, за винятком двох сіл: Вільшани та Забрідь. Районний бюджет виконано на 104,1 відсотка, при плані 2461,0 тисяч гривень.

Про стан виконання директивних, розпорядчих документів органів виконавчої влади вищого рівня структурними підрозділами райдержадміністрації районними установами та організаціями за І квартал 2012 року  виступила Вікторія Зенцова завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації. Було відмічено, що на особливому контролі перебувають документи органів влади вищого рівня, розроблені на виконання законів України, указів Президента України та директивних документів КМУ.

Сектором контролю ведеться постійний облік запитуваних інформацій, що надійшли до райдержадміністрації та оприлюднено звіти. За перший квартал цього року запитуваних інформацій на розгляд до райдержадміністрації не надходило.

За підсумками засідання колегії прийняті відповідні розпорядження голови Хустської райдержадміністрації.

Комментарии запрещены.