Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися на Хустщині

Традиційно, 7 грудня, в Україні прийнято відзначати свято — День місцевого самоврядування. Це свято людей, котрі працюють в селищній, сільських, районній та міській радах, а також тих, котрі складають великий загін народних обранців, активно працюючи та вболіваючи за свій край, свою громаду.  

Так сьогодні з нагоди свята у стінах Хустської районної ради привітали й ветеранів органів місцевого самоврядування, які присвятили своє життя такій нелегкій, але потрібній справі. З вітаннями до них звернулися заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський та секретар міської ради Володимир Ерфан. Вони зазначили, що це ті люди, кому громада довіряла протягом багатьох років вирішення життєво важливих питань.

Після цього у районному будинку культури відбулися урочисті заходи. До всіх присутніх з вітальним словом звернувся  голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. «У цьому залі присутня вся влада міста й району. Тут є істинна влада, яка чує і бачить людей, знає їхні проблеми. Ви працьовиті закарпатські люди, тому саме вам довіряє громада. І це найцінніше. Тож з нагоди свята зичу вам доброго здоров’я, щастя та родинного затишку».

За особистий внесок в соціально-економічний і культурний розвиток в районі, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова облради Почесною Грамотою нагородив депутата Хустської районної ради Івана Губаля, а також грамотами обласної ради Золотарівського сільського голову Івана Бабича, секретаря Кошелівської сільської ради Мар’яну Шкарампота та депутата Данилівської сільської ради Василя Сливку.

Потім до слова були запрошені Хустський міський голова Володимир Кащук, голова районної ради Василь Губаль та голова райдержадміністрації Михайло Горба. Вони відзначили важливу роль працівників місцевого самоврядування та депутатів міста й району. 

Діяльність органів місцевого самоврядування пов’язана з вирішенням проблем людей, а значить стосується кожного з нас. Адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють важливу роль у розвитку  та розбудові  Хустського району, забезпеченні його життєдіяльності та вирішенні великого кола питань повсякденного життя краян. Лише завдяки нашій наполегливості, ми зможемо досягти бажаних успіхів. Адже ми з Вами господарі в своєму домі. В наших силах зробити його багатим і гарним, — наголосив у виступі голова районної ради Василь Губаль.

Далі очільник району вручив грамоти районної ради депутату Хустської райради Василю Сабадошу,  Горінчівському сільському голові Олені Конопацькій, секретарю Н. Бистрівської сільської ради Ганні Цендра, секретарю Л. Полянської сільської ради Ользі Гобан, депутату Вишківської селищної ради Олександру Ганко, депутату Рокосівської сільської ради Василю Дубровському, депутату Сокирницької сільської ради Василю Андрійцьо, депутату Стеблівської сільської ради Ігорю Волощуку, спеціалісту відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради Галині Чіка.

Цього дня вручили ряд грамот обласної, районної та міської ради, а також були  квіти й цінні подарунки.

З щирими вітаннями та побажаннями на свято завітали й заступник Хустського міжрайонного прокурора Сергій Зовдун, начальник Хустського МРВ УМВС України в Закарпатській області Василь Турдай, заступник начальника Хустської ОДПІ Володимир Пасічник.

Ще одне свято відзначали сьогодні — День Збройних сил України.  Тож привітав усіх військовий комісар Хустсько-Міжгірського міського об’єднаного військового комісаріату Олександр Балінтович.

Завершилися урочистості святковим концертом.

Комментарии запрещены.