Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася на Хустщині

Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого району.

Саме сьогодні приводом для  святкування став синьо-жовтий прапор, символ свободи і духовного  багатства народу.

Тож урочисто й святково відзначали сьогодні це величне свято в усіх куточках України. Церемонія підняття якого відбулася і в місті над Тисою, а саме перед будівлею районної ради. Взяли участь у заході керівництво району, представники громадськості та силових структур.

Зі словами вітань до всіх присутніх звернулися голова Хустської райдержадміністрації Михайло Горба та голова районної ради Василь Губаль, яким і було надано право підняти прапор.

-Синьо-жовтий стяг об’єднував під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, а сьогодні кличе нас стати  на  варту  неньки Батьківщини,  кличе нас із натхненням та наснагою взятись до її розбудови. Оберігаймо та шануймо наш Державний Прапор. Виховуймо повагу до нього у дітей та онуків, бо він єднає і веде у майбутнє,- зазначив у виступі голова ради Василь Губаль.

Після цього керівництво району взяло участь у покладанні вінків на Красному полі, а також всі присутні поклали квіти до монументу Слави та біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Комментарии запрещены.