У судах виграють податківці

4e61ab6d671b20a2cf3574d7409e8e5d_MСуди різних інстанцій задовольнили 114 позовів із 183 , які знаходились у провадженні в січні – вересні 2013 року. Юристи Хустської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області довели правомірність стягнення чи донарахування на користь держави претензійно позивних вимог на загальну суму майже 6000,0 тис. грн. На користь суб’єктів господарювання судами вирішено 9-ть справ.

Всього від початку року в провадженні судів різних інстанцій за позовами територіального органу Міндоходів чи платників податків знаходяться 223 справи з сумою претензійно – позовних вимог більше 42800,0 тис. грн.

Фахівці податкової інспекції зауважують, що в основному платники оскаржують повідомлення — рішення органу доходів і зборів, а також в судах знаходились позови, що стосуються припинення господарської діяльності, визнання боржників банкрутами та погашення податкової заборгованості.

Звертаємо увагу платників податків на цю статистику та закликаємо — добросовісно і своєчасно виконувати свій конституційний обов’язок щодо сплати податків до бюджетів усіх рівнів.

За матеріалами Хустської ОДПІ

Комментарии запрещены.