У селі Золотарево відкрито філію дитячої школи мистецтв

DSCN3105Знаменна подія відбулася на Хустщині – урочисте відкриття Золотарівської філії Драгівської дитячої школи мистецтв. Ця очікувана подія стала прекрасним подарунком для всіх мешканців Золотарева. Адже цей населений пункт має чимало талановитої молоді, які прагнуть навчатись, розвиваючи свої таланти та здібності.

8 листопада, у селі панувала справжня атмосфера свята. По-святковому вбрані дітки, з радісною посмішкою на очах поспішали на відкриття школи.

Так, з вітаннями на свято завітав цього дня заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський. Участь в урочистому відкритті взяли голова райдержадміністрації Василь Якубець, його заступники Василь Пригара та Любомир Петровський, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Іван Пилипець, сільський голова Іван Бабич, будівельники та громада села.

         У своєму виступі директор школи Марина Магдинець зазначила, що у школі мистецтв зроблені накращі умови для навчання. «Приємно бачити усіміхнені та щасливі обличчя дітей, які найбільше радіють цьому святу. До цієї мрії ми йшли довго. Однак, сьогодні ми бачимо позитивний результат нашої плідної роботи. Хочеться подякувати всім, хто допоміг сьогоднішній події відбутися», — зазначила Марина Тиберіївна.DSCN3102

         «Прийміть найщиріші вітання від голови районної ради, депутатського корпусу районної ради та від мене особисто. За останні роки цей обєкт будувався досить інтенсивно. І сьогодні ми бачимо його завершення – красивий і найкращий обєкт на території Хустського району. Чим ми і пишаємося. Адже саме дитячі школи мистецтв нашого району є тим благодатним підґрунтям, на якому виростає родюче дерево українського мистецтва. Я впевнений, що ця школа стане окрасою нашого краю. Тут створені всі необхідні умови для розвитку талановитої молоді», – наголосив у вітальному слові заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський.

 «В історії нашого села зявилася нова радісна подія. Громада села збагатилася ще одним навчальним закладом. Діткам не прийдеться доїжджати на навчання у Драгівську школу, адже відтепер маємо свою. Також хочу відмітити, що своєю самовідданою працею педагогічний колектив Золотарівської дитячої школи мистецтв робить великий внесок у справу виховання молоді, збереження та відродження наших традицій», — каже сільський голова Іван Бабич.

         Після вітальних слів, перед вхідними дверима у навчальний заклад, гостей зустрічали з хлібом-сіллю. Символічну стрічку перерізали голова райдержадміністрації Василь Якубець, заступник голови районної ради Павло Гвоздянський та сільський голова Іван Бабич. Далі відбулося освячення приміщення.

         Після цього, всі присутні мали змогу оглянути кабінети школи мистецтв. Тут функціонує шість відділів: клас народного та класичного танцю, теоретичних дисциплін, гітари, скрипки, клас рисунку, живопису, композиції, скульптури та сольного співу. На сьогоднішінй день ушколі вже навчається 70 учнів. Викладачі та керівництво закладу створили тут сприятливу атмосферу для розвитку дитячих талантів.

Завершивися захід святковим концертом, який підготували вихованці закладу та творчі колективи села.

DSCN3080DSCN3074DSCN3085DSCN3088DSCN3090DSCN3118DSCN3122

DSCN3057

Комментарии запрещены.