У селі Золотарево проведено виїзний прийом громадян

Виїзні прийоми громадян- завжди актуально. І це дійсно так, адже їх проведення дає позитивні результати. Проблеми, з якими звертаються місцеві мешканці, часто вирішуються на місці. Цим принципом і керується керівництво районної ради, проводячи щотижня виїзні прийоми у населених пунктах району.

Село Золотарево не є винятком. Сьогодні тут, 16 серпня, з місцевими жителями поспілкувався заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський, а також начальник відділу юридичного забезпечення по роботі з кадрами та зверненнями громадян Іван Ковач. Кожному зверненню було приділено особливу увагу- всебічно вивчено їх зміст та суть. Того ж дня заступник голови ознайомився з ходом підготовки до роботи в осінньо-зимовий період навчальних закладів села.

Зазначимо, що більшість зі звернень стосувалися питань соціального захисту населення, вирішення земельних питань та присвоєння звання «Мати-героїня». Окремі з них, що потребували подальшого детального вивчення, доручені відповідальним особам та взяті на контроль.

Комментарии запрещены.