У Рокосові розіграли І кубок «Гірняк» з міні-футболу

DSCN8125З метою пропаганди здорового способу життя та привернення уваги молоді до здорових цінностей патріотизму, у день великого релігійного свята – Святого Івана Передтечі у Рокосові відбулося відкриття І кубку «Гірняк» з міні-футболу. Взяло участь у турнірі 12 команд серед юнаків 1998-1999 та 2000-2001 років  народження. 

Свято відбулося за сприяння благодійного фонду «Ваше майбутнє» з ініціативи депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького та народного депутата України Валерія Лунченка.

На відкритті турніру з привітальним словом та побажанням перемоги найкращим, виступив Рокосівський сільський голова Павло Джуга, який зазначив,  що завдяки таким людям, як Мирослав Білецький та Валерій Лунченко, футбол в Рокосові досягне не тільки районного, а й обласного та міжнародного рівня.

Далі з вітальним словом виступив один із організаторів турніру, народний депутат України Валерій Лунченко: «Ми як обласні та народні депутати докладемо чимало зусиль, аби популяризувати та розвивати спорт на Хустщині».IMG_2629

Привітав учасників змагань цього дня також голова Хустської районної ради Василь Губаль. «Приємно, що такі заходи проходять в нашому краї. Було б дуже добре, аби всі 26 населених пунктів Хустського району підтримували такі традиції, які сьогодні започаткували керівники благодійного фонду. Здавна відомо, що активне заняття спортом та популяризації футболу – запорука нашої здорової молоді», — зазначив у вітальному слові очільник району.

З теплими побажаннями на свято також завітали народний депутат України Руслан Князевич та Хустський міський голова Володимир Кащук, які висловили слова подяки організаторам свята. Відмітили, що це хороша справа не тільки для маленького району, а й для всієї України.

«Ці змагання дають можливість молодим футболістам зробити крок до професійного спорту. Це ще одна можливість зібратися і провести свій час активно, а головне — корисно. Дякую сьогодні й ветеранам, які стоять сьогодні поруч із футболістами і передають свій талант підростаючому поколінню», — каже один із організаторів турніру, депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький.

Після цього відкриття турніру було офіційно оголошено відкритим. Отож, навіть спекотна погода не завадила розпалитись справжнім футбольним пристрастям. Суперники до останніх хвилин та під активну підтримку вболівальників завзято боролись за кожну можливість забити гол. Проте перемогли сильніші, і серед юнаків 1998-1999 років народження – переможцями стала ФК «Велика Копаня», друге місце — ФК «Данилово», третє — ФК «Рокосово». Серед команд юнаків 2000 — 2001 років народження перемогла команда ДЮСШ Хустського району, друге — Хуст Нарцис і третє — ФК «Нижнє Селище».

Організатори дійства стверджують, що цей турнір стане традиційним та розширить свою географію. Адже в планах також є залучення  до спорту не тільки команди району, а й планують запрошувати спортсменів із-за кордону.

Вкінці гри відбулось нагородження призерів грамотами, медалями, цінними подарунками та вручення кубку.

DSCN8109DSCN8114DSCN8115DSCN8117DSCN8119DSCN8126DSCN8133DSCN8134DSCN8136DSCN8139DSCN8155DSCN8157DSCN8159IMG_2596IMG_2599IMG_2607IMG_2625

Комментарии запрещены.