У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у селищі Вишково вдалося реалізували два мікропроекти

Проблеми завжди були, є і будуть. Так стверджують  мешканці селища Вишково. Однак, вони кажуть, якщо докладати зусилля, роблячи щось корисне, можна досягнути успіху, вирішивши таким чином низку наболілих питань.

 Найбільш гострою проблемою для громади селища завжди було питання покращення умов надання медичних послуг у міській лікарні, а саме: реконструкція систем опалення, електропостачання та каналізації. Вже сьогодні, завдяки участі громади села у проекті місцевий розвиток, орієнтований на громаду, згуртувавшись та самоорганізувавшись вдалося реалізувати два мікропроекти.

Так 24 серпня у приміщенні Вишівської міської лікарні відбулася  приємна і радісна подія. З робочим візитом сюди завітав координатор системи ООН, постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Олів’є Адам, якого на Вишківській землі зустрічали з хлібом-сіллю. Він у свою чергу відмітив хороші успіхи селищної громади щодо реалізації проектів, а також високо оцінив партнерську співпрацю.

З вітаннями того дня до всіх звернулися голова Хустської РДА Михайло Горба,  голова райради Василь Губаль, спеціаліст з розвитку громад Денис Полтавець, селищний голова Карло Сойков, голова функціональної групи Йосип Крюжель та скарбник громадської організації Ельза Бесага.

— Реалізація цього проекту надзвичайно покращила рівень медичного обслуговування у лікарні. Саме згуртування людей, віра в себе, у свої можливості, дала такі хороші результати. Добре, що є така громада, яка працює, вирішуючи нагальні питання. Тому я щиро вітаю всіх з черговим успіхом,- зазначив голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Хочеться відмітити й те, що у селищі Вишково злагоджено працює громадська організація «Прометей», головою якої є Сергій Ковач, який каже, що завдяки участі в проекті покращилися умови надання медичних послуг, ефективно працює система енергозбереження, значно зменшилися витрати бюджетних коштів на оплату за енергоносії, громадська організація отримала знання та досвід в написанні та впровадженні проектів, а також покращилося санітарно-епідеміологічне благополуччя населення.

Отож, громада Вишкова щиро вдячна за довіру, підтримку та допомогу донорам проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ”- Програмі розвитку ООН, Європейській Комісії, керівництву проекту, місцевій та

районній владі. Вони кажуть, що не зупинятимуться на досягнутому, адже вже активно готуються до впровадження нових проектів.

Комментарии запрещены.