У районній раді засідали постійні депутатські комісії

DSCN3838Напередодні другого засідання шістнадцятої сесії VI скликання Хустської районної ради відбулося засідання постійних депутатських комісій. Народні обранці розпочали роботу з попереднього розгляду питань, внесених на розгляд сесії районної ради, що відбудеться 29 грудня.

І так, значну увагу присутні приділили першому питанню «Про Програму економічного і соціального розвитку Хустського району на 2013 рік». Інформував присутніх начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Лендєл. Ряд питань у присутніх виникало щодо галузі освіти. Адже перш ніж прийняти програму, потрібно її детально вивчити та розглянути. Тому саме це питання й викликали чималу дискусію.

Далі усі присутні обговорили питання «Про Програму розвитку культури і мистецтва в Хустському районі на 2013 рік», «Про Програму оновлення містобудівної документації Хустського району на період 2013-2017 років», «Про районну Програму з проведення земельної реформи в Хустському районі на 2013-2018 роки»,DSCN3837 «Про Програму утилізації (контейнеризації) невідомих та непридатних до використання отрутохімікатів на 2013 рік», «Про внесення змін до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації Цивільної оборони Хустського району на 2011-2015 роки», «Про витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2013 рік».

Основним питанням порядку денного було питання «Про районний бюджет на 2013 рік».

Комментарии запрещены.