У районній раді засідала президія та постійні депутатські комісії

DSCN350017 грудня відбулося засідання президії районної ради 6 скликання, яке провів голова районної ради Василь Губаль. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Горба, заступник голови районної ради Павло Гвоздянський, голови постійних комісій  та депутати районної ради, які попередньо розглянули питання, що виносяться 20 грудня на розгляд шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання.

І так, на президії було заслухано звіт голови ради про його діяльність за 2012 рік. Детально обговорювали питання про внесення змін до рішення районної ради №190 від 11 січня 2012 року «Про районний бюджет на 2012 рік». Прийняли ряд програм на наступний рік, затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату Хустської районної ради та орієнтовний план роботи райради на наступний рік, а також інші важливі питання життєдіяльності району.

Відтак, було остаточно затверджено перелік питань та проекти рішень, які будуть виноситися на пленарне засідання чергової сесії.DSCN3497

Відбулися цього дня й засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету, законності, правопорядку, регламенту й депутатської етики, з питань розвитку туризму, рекреації та охорони навколишнього середовища. Також засідали комісії з питань соціално-економічного розвитку та управління майном, з питань гуманності та соціальної сфери, а також з питань землекористування, сільського господарства та раціонального використання природних ресурсів. Членами комісії було вирішено доопрацювати питання «Про програму економічного і соціального розвитку Хустського району на 2013 рік» перенісши його на наступне засідання сесії.

На усі поставлені запитання члени президії та й усі присутні отримали вичерпні відповіді. Таким чином було завершено підготовку до пленарного засідання 16 сесії районної ради.

Комментарии запрещены.