У районній раді засідала президія та постійні депутатські комісії

DSCN5070Засідання президії та постійних депутатських комісій, яке відбулося 21 лютого, провів голова Хустської районної ради Василь Губаль. Також взяли участь також в. о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді та заступник голови райради Павло Гвоздянський.

В ході засідання президії розглянули питання порядку денного сімнадцятої сесії районної ради VI скликання та внесені пропозиції до деяких рішень. З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

Цього ж  дня було проведено і засідання постійних депутатських комісій з обговорення матеріалів. На початку було прийнято рішення щодо внесення до порядку денного питання «Про звіт директора районного комунального підприємства «Води Хустщини».DSCN5067

Далі ж взялися до розгляду всіх питань. Так Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік інформував присутніх начальник фінансового управління Хустської райдержадміністрації Іван Губаль. Також головний фінансист району дав роз’яснення по питанню Про внесення змін до рішення районної ради №287 від 29 грудня 2012 року  «Про районний бюджет на 2013 рік», яке у присутніх викликало чималу дискусію. Після бурхливого обговорення дане питання депутати районної ради прийняли винести на розгляд сесії райради, яка відбудеться у вівторок, 26 лютого.

Ознайомилися цього дня й з інформацією Хустського міжрайонного прокурора про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Хустського району за 2012 рік. Говорили Про Програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки у Хустському районі, Про районну Програму захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду їх звернень на 2013-2014 роки, Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства «Над Тисою»,DSCN5076 Про погодження клопотання ДП «Санаторій Байлово» щодо надання спеціального дозволу (ліцензії), Про проект (схема) планування Хустського району, Про Програму оновлення схеми планування Хустського району на період 2013-2014 років та Про зміни до Програми посилення боротьби з нелегальною міграцією на території Хустського району на 2011-2014 років, а також заслухали також звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Хустської РДА.

        І так, засідання постійних депутатських комісій пройшло конструктивно, вдалося розглянути усі передбачені питання.

Комментарии запрещены.