У районній раді відбулося засідання президії

23 липня в приміщенні Хустської районної ради під головуванням очільника районної ради Юрія Іванчо відбулося засідання президії, під час якого детально розглянуто всі питання, що виноситимуться на засідання одинадцятої сесії Хустської районної ради VII скликання.

Юрій Іванчо зачитав порядок денний, який включав більше двадцяти питань: бюджетні питання, внесення змін до декількох районних Програм, земельні питання, питання майна, про стан реформування медицини у районі та ін.

Учасниками президії вирішено провести декілька засідань одинадцятої сесії, щоб детально вивчити всі питання і прийняти по них відповідні рішення.

На наступне засідання запропоновано перенести питання затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, інформацію про стан ремонту автомобільних доріг у Хустському районі, звіт про роботу Хустського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окремі питання, що стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів, президією вирішено направити на доопрацювання, оскільки вони підлягають державній експертизі відповідно до чинного законодавства.

Детально обговоривши всі питання порядку денного, окремі з них членами президії запропоновано винести на розгляд одинадцятої сесії Хустської районної ради VII скликання, яке відбудеться у середу, 25 липня.

Комментарии запрещены.