У районі відбулося друге засідання 10 сесії Хустської районної ради VII скликання

Сьогодні у великому залі Хустської районної ради відбулося друге засідання 10 сесії Хустської районної ради VII скликання, під час якого депутати прийняли ряд важливих для району рішень.

На початку пленарного засідання голова ради Юрій Іванчо зачитав декілька депутатських запитів від депутата Івана Канюки, що стосувалися благоустрою населених пунктів, які відносяться до смт Вишкова. Також Юрій Олексійович зачитав Постанову Верховної Ради України, згідно з якою село Велятин офіційно перейменовано на село Велятино. Відповідний документ голова ради вручив Велятинській сільській голові – Жанні Микитюк.

Наступним кроком пленарного засідання стало затвердження порядку денного, який включав десять питань: про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 375 «Про районний бюджет на 2018 рік», про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, про Програму розвитку земельних відносин у Хустському районі на 2018-2020 роки, про заготівлю другорядних лісових ресурсів місцевого значення та здійснення побічних лісових користувань, про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28 лютого 2018 року № 411 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1 Хустської районної ради Закарпатської області», про надання згоди комунальному підприємству «Хустська районна друкарня» на продовження дії договору кредиту за овердрафтом ПАТ «Комерційний інвестиційний банк», про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «ЄВРОРЕГІОН Карпати-Україна» та інші.

По всіх питаннях порядку денного районними обранцями прийнято відповідні рішення, на чому друге засідання 10 сесії Хустської районної ради VII скликання було завершено.

Комментарии запрещены.