У районі проведено розширену колегію управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

DSCN9101Традиційно, перед початком навчального року прийнято говорити про підсумки та про плани на новий навчальний рік. Доказом цьому стало проведення розширеної колегії управління освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації.

Так, 29 серпня у великому залі районної ради зібралися директори загальноосвітніх шкіл, завідуючі дошкільними навчальними закладами та керівники позашкільних установ району. Участь у роботі засідання взяли: голова райдержадміністрації Василь Якубець, голова районної ради Василь Губаль, представник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Михайло Шеверя та голова Хустської РК профспілки працівників освіти Михайло Андрійцьо.DSCN9097

         На порядку денному розглянули три важливі питання. Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Русин інформував присутніх про підсумки роботи освітніх закладів Хустського району у 2012-2013 навчальному році та про завдання на 2013-2014 навчальний рік.

Особливої уваги набули питання подальшого розвитку мережі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, охоплення обов’язковою дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку, поліпшення стану здоров’я дітей та учнівської молоді, якісного кадрового забезпечення навчальних закладів, організації діяльності освітніх округів тощо.

 «Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу щиро подякувати усім вам за плідну підготовку до нового навчального року, за важливий внесок у розвиток освіти краю. Ви робите неможливе. Саме завдячуючи вам, галузь освіти району розвивається. І нам є чим пишатись. Отож, хочу вас запевнити, що ми робитимемо все можливе, аби вам допомагати. Працюватимемо так, аби наша підтримка була відчутною. Основну увагу ми зосередимо на вирішенні першочергових проблем та завдань, які виникають у закладах освіти», — сказав у виступі голова Хустської районної ради Василь Губаль.DSCN9095

Очільник району також відзначив школи, які приймали участь у проекті «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Зазначив, що навчальні заклади повинні активніше долучатися до участі в подібних проектах, адже таким чином вдасться вирішити наболілі проблеми, залучивши при цьому чималі кошти. Прикладом цьому є Стеблівська та Золотарівська загальноосвітні школи, де проекти втілилися в життя, а також с. Н. Селище, де уже не вперше реалізовуються проекти.

         Далі присутні обговорили наступне питання порядку денного «Про програму  розвитку освіти Хустського району на 2013-2022 роки». Щодо цього питання, то голова районної ради у своєму виступі зазначив, що при прийняті програми економічного та соціального розвитку району всі побажання керівників закладів освіти були враховані. Адже районна рада доручила профільній комісії детально вивчити ці питання. Тому освітянські заклади, де існують проблеми, постійно знаходяться на контролі районної влади.

Також цього дня було затверджено кандидатуру педагогічного працівника району для присвоєння обласної премії ім.. А. Волошина. Нею стала вчитель фізики та астрономії Рокосівської ЗОШ І-ІІ ступенів Марія Тісовська, яка в галузі освіти працює 44 роки.

         Завершуючи роботу розширеної колегії відділу освіти з усіх питань було прийнято відповідне рішення.

Комментарии запрещены.