У Поточанському навчально-виховному комплексі відкрито додаткову групу

DSCN9298Новий навчальний рік на Хустщині розпочався з добрих справ. І знаковим є те, що 3 вересня у Поточанському навчально-виховному комплексі відкрито додаткову групу.

Колись закрите приміщення отримало нове життя, а маленькі жителі присілка Поточок села Монастирець, які навчатимуться тут, отримали нові можливості для якісної дошкільної освіти.

25 дітей цього населеного пункту виховуватимуться та навчатимуться у новій затишній групі. Малюки поряд з домівкою зможуть під наглядом професійних педагогів гратися, опановувати навички зображувального мистецтва, готуватися до майбутнього навчання у школі.

Свято було по-справжньому радісне й особливе, адже до важливої події дітки готувалися заздалегідь. З радістю на обличчі вони читали вірші та співали пісні. Одне слово, настрій у всіх був піднесений.

Завітали цього дня на свято і представники районної влади. Так колектив навчально-виховного комплексу, батьків та дітей щиро вітав і голова Хустської районної ради Василь Губаль.

«В народі кажуть, що там, де лунає дитячий сміх, там з упевненістю дивляться в майбутнє. Сьогодні в цьому залі ми бачимо щасливі обличчя малят, які вже з вересня розпочали свої заняття в цій по-родинному затишній установі. Районна рада, депутатський корпус по мірі можливостей намагається вирішувати питання створення належних умов для розвитку кожної дитини. Тому ми й надалі будемо працювати над тим, аби подібні події в районі відбувалися частіше. Велике спасибі хочу висловити колективу, який очолює вмілий керівник Людмила Довгій та батькам, які допомогли цій події сьогодні стати визначною», — сказав голова районної ради Василь Губаль. DSCN9293

На свято, як і годиться, очільник району завітав не з порожніми руками. Подарував малечі   іграшки.

Після урочистої частини свята відбулося найголовніше – перерізання стрічки. Участь у цьому взяли голова райдержадміністрації Василь Якубець, голова районної ради Василь Губаль, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Русин та Монастирецький сільський голова Юрій Горват. Далі усі присутні піднялися до нової дитячої групи, яка оснащена новими дитячими меблями та гральними столами. Відмітимо, що значну допомогу у відкритті додаткової групи надав народний депутат України Павло Балога, який в подарував закладу дитячі ліжечка, ігровий майданчик та надав фінансову підтримку.

«До цієї мети ми йшли давно. 7 років назад нас реорганізували, як у школу-дитсадок. За цей час роботи тут виконувалися повільними темпами. Однак, за цей рік нам вдалося зробити дуже багато. Своїми зусиллями, завдяки батькам та спонсорській допомозі ми дійшли до завершення. Тому сьогодні є позитивний результат. У майбутньому ми плануємо розширитись, зробити велику ігрову кімнату для дітей. Планів у нас чимало. Тому працюватимемо так, аби наш навчальний заклад був одним із кращих в районі», — зазначила директор Поточанського навчально-виховного комплексу Людмила Довгій.

Із гарним святом привітав усіх і Монастирецький сільський голова Юрій Горват, який відмітив, що завдяки відкриттю додаткової групи вдалося не лише влаштувати діток у садочок, а й створити десять нових робочих місць. Юрій Андрійович подяку за значну заслугу висловив директору Поточанського навчально-виховного комплексу. Завдяки її наполегливості та ініціативності дітки Поточка мають ще одну додаткову групу.

Зі словами вдячності також звертались батьки вихованців, які зазначили, що дана подія була довгоочікуваною і мрії батьків щодо відкриття нової групи збулися. Хочеться відмітити, що багато зусиль для того, аби ця подія відбулася, доклали саме батьки, адже зробили багато корисних справ.

DSCN9303DSCN9248DSCN9251DSCN9253DSCN9275DSCN9273DSCN9281DSCN9283DSCN9315

Комментарии запрещены.