У Н.Селищі відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

5 червня в селі відбулася важлива і приємна подія- на території Н. Селищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів в урочистій обстановці відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Взяли участь у святі голова обласної ради Іван Балога, депутат обласної ради Павло Балога, заступник начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Михайло Гайдур, голова Хустської РДА Михайло Горба, голова Хустської районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук та депутат обласної ради, головний лікар Хустської райлікарні Володимир Роман. Завітали оглянути новозбудований майданчик батьки, учні й вчителі.

Почесне право перерізати стрічку було надане голові облради Івану Балозі, голові Хустської РДА Михайлу Горбі та голові Хустської райради Василю Губалю.

-Спорудження цього майданчика відбулося наполегливими зусиллями заради жителів Н.Селища для того, аби усі бажаючі, а насамперед діти мали можливість проводити дозвілля з користю. Вже зовсім незабаром ще один спортмайданчик буде відкрито у селі Рокосово. Висловлюю щиру подяку керівництву області, громаді села, депутатському корпусу сільської ради, директору школи, а також спонсорам та благодійникам, які зробили значний внесок задля будівництва цього майданчика. Сьогодні ми не на словах, а на ділі зробили внесок у здоров’я наших дітей,- зазначив своєму виступі голова Хустської райради Василь Губаль.

Голова обласної ради Іван Балога відмітив, що відкриття цього майдачика дасть можливість дітям активно займатись спортом й досягати вершин. Питання фізичного виховання молоді краю й розбудови спортивної інфраструктури – на особливому контролі облради.

З прекрасною подією всіх щиро привітав і голова Хустської РДА Михайло Горба, наголосивши на тому, що керівництво області та району намагається зробити все можливе для того, щоб таких спортивних майданчиків на Хустщині з кожним роком відкривалось все більше й більше. Відтепер молодь може долучатися до здорового способу життя.

Найбільш активних, тих, хто не лише морально, а й матеріально підтримав проект, було відзначено грамотами та подяками.

Цього дня щиро дякували всі і Олександру Липчею директору Н.Селищенської школи, який доклав чимало зусиль, аби майданчик вдалося побудувати. Він є одним із тих, кому небайдужа доля підростаючого покоління. Завжди прагне з добром у серці робити хороші справи.

А яке ж спортивне свято без гри? Урочистому відкриттю передував турнір з міні-футболу серед команд  1997,  2002 років народження, а також взяли участь у грі й команди ветеранів. Учасники були у добрій фізичній формі і продемонстрували глядачам цікавий футбол.

Не обійшлося свято й без подарунків. Всім волейбольним та футбольним командам Хустського району подарували спортивну форму та м’яч.

Зазначимо, що новеньке міні-поле споруджували майже півроку. Майданчик відповідає всім нормам– зручне покриття, огорожа, розмітка. Все зроблено не лише гарно, а ще й якісно та надійно.

Вартість спортмайданчика- 416 тисяч гривень. Кошти виділено у рамках обласної програми, а також надали значну матеріальну підтримку спонсори  та горомада села.

Так на урочистому відкритті майданчика раділи, як кажуть, усі від малого до старого.

Отож, тепер ця спортивна споруда має стати стартом для народження нових чемпіонів.

Комментарии запрещены.