У Н.Селищі відбувся семінар-тренінг

 У п’ятницю, 6 квітня, в Н.Селищі в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг під назвою «Доступ громадськості до процесу прийняття рішень», який проводили директор Інституту професійного лобіювання та адвокасі, менеджер у зв’язку з органами виконавчої влади сприяння парламенту Денис Базілевич, а також тренер програми сприяння парламенту Андрій Фармуга.

Зазначимо, що цей захід відбувся з ініціативи та підтримки голови сільськообслуговуючого кооперативу «Селиський маєток» Олександра Липчея.

Розпочався семінар із реєстрації учасників, після чого організатори виступили зі словами вітань, наголосивши на тому, що цей захід матиме інтерактивний напрям, де кожен із присутніх зможе отримати вичерпну відповідь на запитання, що виникатимуть у ході розмови.

Отож, з першим питанням про Інститут лобіювання та адвокасі виступив Денис Базілевич. Він зазначив, що в українських реаліях лобіюванням називають будь-який вплив на органи державної влади з метою «проштовхування» чиїхось комерційних інтересів, а от адвокасі — це діяльність, що має на меті захист і просування прав та інтересів громад чи окремих груп населення. На сьогоднішній день заходи з адвокасі є невід’ємною частиною роботи будь-якої організації, що турбується про свій статус, організаційну спроможність і стійкість.

З інформацією про механізм участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, про джерела отримання офіційної інформації про діяльність органів державної влади та про використання сучасних комунікаційних технологій розповів усім  тренер програми сприяння парламенту Андрій Фармуга.

Всі питання були детально обговорені, виникали й дискусії, одне слово, семінар проходив активно й цікаво.

По закінченні було підбито підсумки. Денис Базілевич та Андрій Фармуга подякували всім за увагу та підтримку й висловили надію, що подібні зустрічі в Н.Селищі відбудуться ще не раз, адже організаторам тут сподобалось все: і люди, і чудові мальовничі краєвиди.

Комментарии запрещены.