У Липовці йде до завершення реконструкція амбулаторії

DSCN8857У селі Липовець Хустського району минулого року розпочато реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Капітальний ремонт тут проводиться завдяки співпраці Закарпаття з Чеським краєм Височіна.

Так 20 серпня з метою перевірки стану реалізації проекту у Липовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини навідалася делегація Чеського краю Височіна. Оглянувши заклад, учасники робочого візиту висловили задоволення від побаченого. Кажуть, що роботи виконано якісно та гарно. Адже порівнюючи те, що тут було до цього часу, можна впевнено сказати, що проект вдався.

Щодо фінансування, то чеським благодійним фондом «Віза» на ремонтні роботи виділено 350 тисяч, а також 275 тисяч виділено з обласного бюджету та 35 тисяч з районного.

Зазначимо, що внутрішні роботи тут виконані майже повністю, залишаються тільки зовнішні оздоблювальні роботи та благоустрій території.

 Голова районної ради Василь Губаль зазначив, що до відкриття амбулаторії планується придбати й нові меблі в кожен кабінет. «Якість лікування пацієнтів залежить не тільки від професіоналізму лікарів. У народі кажуть: вдома і стіни лікують. А ми робимо все для того, щоб людина відчувала себе комфортно не тільки в рідних стінах. Обстановку, що сприяє одужанню, ми створюємо в медустановах району. Проведення ремонтів – лише частина цієї роботи», – каже Василь Іванович.

Відкриття оновленого закладу відбудеться у другій половині вересня. Тож на цю важливу подію односельчани чекають з нетерпінням.

DSCN8838DSCN8841DSCN8851DSCN8866DSCN8869DSCN8872

Комментарии запрещены.