У Кошелеві відбулося велике спортивне свято

DSCN2885Минулої неділі, 13 жовтня, у селі Кошелево відбулося спортивне свято, участь у якому взяли чотири футбольні команди району. Також цього дня любителі спорту мали змогу взяти участь у змаганнях із  кросу, спробувати свої сили у гирьовому спорті, перетягуванні канату та армреслінгу.

        «Дуже приємно, що у Кошелеві нам вдалося започаткувати такий захід. Хочу зазначити, що у нашому селі є дві футбольні команди. Це є підтвердженням тому, що спорт у Кошелеві живе й розвивається. Тому ми завжди намагаємось допомагати цим командам», — зазначила сільський голова Олена Рогач.

«У 2010 році нам вдалося побудувати у Кошелеві футбольне поле. Того ж року ми вирішили започаткувати проведення у селі спортивного свята «Кубок Золотої осені». Тож такими спортивними заходами, як сьогодні, ми намагаємось залучити молодь до здорового та активного способу життя. А нині спортсмени показали високу підготовку, що дуже приємно і радує», — каже організатор змагань Іван Рогач.        

На футбольному полі панував справжній дух суперництва. Не було байдужих і серед вболівальників. Звичайно, спортсмени віддавали всі сили перемозі. Але, як завжди, перемогли найсильніші. У загальному підсумку після фінальної гри  найкращою стала футбольна команда «Ільмова» з Кошелева, друге місце зайняла команда «Патріот» з м. Хуст, а третє дісталось команді ФК «Кошелево». 

Районне спортивне свято завершилося концертною програмою за участю талановитої молоді села.

DSCN2879DSCN2878DSCN2901DSCN2898

Комментарии запрещены.