У Копашнові відбувся обласний турнір з шашок

22 вересня у мальовничому селі Копашново Хустського району був проведений відкритий обласний турнір з шашок «Надії Карпат». Сюди з’їхалося чимало любителів древнього спорту. Змагалися учасники з різних куточків Закарпаття. Спортсмени приїхали сюди не тільки для того, аби перемогти, а й просто поспілкуватись у дружньому колі, обмінятись досвідом та відпочити.

Зазначимо, що вже другий рік поспіль саме у Копашнові проводять цей турнір. Започаткував його колишній сілький голова Володимир Молнар, який зараз є головою організаційного комітету. Він каже, що цей турнір входить в трійку кращих. І хочеться, щоб такі заходи відбувались частіше, ніж раз на рік.

Урочисте відкриття турніру розпочалося з концерту, який підготували місцеві колективи. Після цього, привітали учасників змагань заступник голови районної ради Павло Гвоздянський, сільський голова Юрій Гангур та голова обласної Федерації шашок Михайло Рішко.

-Я радий вітати всіх учасників змагань, які зібралися у чудовому куточку срібної землі- селі Копашново. Кожен захід, який проводиться на теренах Хустщини- це є ідея тих людей, які прагнуть пропагувати здоровий спосіб житя, залучаючи до гри, як дорослих, так і молодь. Зичу усім щастя, здоров’я та спортивних досягнень,- зазначив у виступі заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський.

Надзвичайно приємно, що турнір з шашок відбувся на гідному рівні, приніс багато хороших емоцій гравцям і вболівальникам.

Переможцям з різних категорій було вручено медалі та грошові нагороди.

Комментарии запрещены.