У Хустській районній раді проведено засідання президії та постійно діючих депутатських комісій

Цими днями у Хустській районній раді відбулася президія Хустської районної ради та були проведені засідання постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного тетього засідання  9 сесії районної ради VII скликання за участі голови Хустської районної ради —  Юрія Іванчо, його заступника – Михайла Калинича, голови Хустської районної державної адміністрації – Назарія Павлія, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, членів комісій та керівників структурних підрозділів, питання сфери роботи яких розглядалися на комісіях.

На засіданні президії голова ради Юрій Іванчо ознайомив присутніх із питаннями порядку денного, підготовленими до сесії, а це: бюджетні питання, затвердження та внесення змін до ряду районних програм, а саме – Програми харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Хустського району на 2017-2018 роки, Програми із забезпечення фінансовими, матеріально-технічними та іншими ресурсами Хустської райдержадміністрації для виконання повноважень, делегованих Хустською районною радою на 2017-2018 роки (нова редакція), Програми бюджетного забезпечення зі створення та накопичення районного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Хустському районі на 2018 рік та інші. На засіданні було озвучено ще кілька районних програм, запропонованих для розгляду на 3 пленарному засіданні 9 сесії Хустської районної ради VII скликання.

Узгодивши всі питання порядку денного, учасниками президії рекомендовано внести дані питання на розгляд сесії.

Також на засіданнях постійно діючих комісій обговорено питання внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №235 «Про районний бюджет на 2017 рік». Заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Івана Губаля про виконання районного бюджету за дев’ять місяців поточного року.

Комісія рекомендувала винести дані питання на розгляд сесії. Обговоривши ще декілька важливих тем, депутати підтримали порядок денний 3 пленарного засідання 9 сесії Хустської районної ради  VII скликання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *